ENCE PENCE powstało z chęci stworzenia rzeczy niepowtarzalnych i pełnych dobrej energii. Naszą siłą napędową jest niewątpliwie niebywała pasja, dzięki której co chwilę rodzą się nowe projekty,
a kolory mnożą się i mnożą bez końca... ŻYJ KOLOROWO to w końcu hasło przyświecające ENCE PENCE. EUFORIA, UNIESIENIE, ROZKOSZ, FANTAZJA, FASCYNACJA, FRAJDA oraz FLUO to kolekcje stworzone z myślą o pełnych pasji, energicznych i aktywnych kobietach.

Wiemy, że każdej z nas brakuje czasem uśmiechu i energii, oraz że w takich momentach każda z nas chciałaby mieć przy sobie coś, co pozwoliłoby odbudować stan pełnego zadowolenia... z tą właśnie myślą powstały bransoletki ENCE PENCE :) Teraz kolor i energię możemy mieć zawsze przy sobie!!! Ale ENCE PENCE to nie tylko produkty dla kobiet. W naszej ofercie znaleźć można również produkty dedykowane panom oraz naszym dzieciakom, aby wszyscy mogli cieszyć się z energii płynącej z bransoletek ENCE PENCE. Pamiętajmy, że każda stworzona przez nas bransoletka wykonana jest z niezwykłą dbałością o szczegóły przy wykorzystaniu starannie wyselekcjowanych materiałów.